Kripto Gündem

Shiba Inu Mucidi Beklenen Haberi Verdi!

Shiba Inu geliştiricisi Kusama sonunda Shiba Inu (SHIB)’nun CCG oyununun grafiklerini paylaştı. Bu durum, SHIB ekosisteminde heyecan yarattı ve yatırımcıları sevindirdi. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte detaylar…

Shiba Inu geliştiricisi, oyun için yeni gelişmeleri paylaştı

Shiba Inu projesinin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yaklaşmakta olan SHIB Collectible Card Game (SHIB CCG) isimli oyna-kazan (P2E) oyunu için değerli bir güncelleme paylaştı. Shiba Inu önderine nazaran, oyunun geliştiricileri, yaklaşmakta olan SHIB CCG için bir vazifede Shiboshi Social Club’ı aktifleştirecek. Kusama ayrıyeten oyundan, başına beyzbol sopasıyla vurulan bir Shiboshi’nin gösterildiği ve üzerinde “Bonk!” yazan bir yazı bulunan bir grafik paylaştı. Kusama, kart imgesinin oyunda yer alan bir 3D Shiboshi olduğunu açıkladı.

Son tweetinde Kusama, Shiba Inu projesini eleştirenlere bir ikazda bulundu ve “Sonunda FUD’layanlar için: BONK” dedi. FUD, kriptoda ve genel iktisatta “korku, belirsizlik ve şüphe” manasına gelir ve piyasada derin bir kaygı hali olduğu manasına gelir. Bu, meme coin projesinin baş geliştiricisinin geçen hafta, yaklaşmakta olan CCG oyunundan birtakım grafikleri paylaşacağını açıklamasından bir hafta sonra geldi. Shytoshi, aşağıdaki sözleri kullanmıştı:

Ayrıyeten Shib CCG’miz için PlaysideStudios’ın oluşturduğu BÜYÜK bir sanat yapıtını gördüm. Paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Kusursuz iş arkadaşları.

Ryoshi, bir yıl sonra tekrar döndü

Bu ortada, güncelleme, Shiba Inu’nun Ryoshi isimli kurucusunun bir yıl sonra yine ortaya çıkıp tüm tweet’lerini ve Medium blog gönderilerini sildiği dünkü gelişmeyle birebir vakte denk geliyor. Ryoshi, Twitter profil fotoğrafını yaklaşan oyunda yer alacak bir 3D Shiboshi ile değiştirdi. Ryoshi’nin ortaya çıkmasının akabinde iddia oyununa katılan kimi SHIB sahipleri, topluluğun yaklaşan bir güncelleme için hazırlık yapması gerektiğini önerdi.

Enteresan bir halde, Kusama’nın CCG’den bir grafik paylaşması 24 saat kadar sürmedi. Görünüşe nazaran SHIB CCG, daha evvel de planlandığı üzere Eylül 2022’nin başlarında piyasaya sürülecek. Bu sırada topluluk, uzun bir müddettir oyna-kazan oyununu oynamaya başlamak için sabırsızlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.