Kripto Gündem

Planet Token Nedir?

PLANET, güvenli ödeme ve ödeme yöntemleri sağlamayı amaçlayan bir kripto para birimidir. Planet token nedir? Planet token hangi borsada listelenecek? vb. soruları kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Planet Token Nedir?

PLANET, borsalar arasında güvenli bir blok zinciri teknolojisi ödeme yöntemi olarak İnternet üzerinde ödeme yöntemleri sağlar. Güvenliği ve likiditeyi artıran teknolojinin yanı sıra, Japonya dışındaki E-SPOR ile ilgili işletmeler için para ödülü ve katılım biletleri için de kullanılıyor ve birçok kişi şimdiden buna ilgi duymaya başladı.

Planet, bankalar gibi para yatırma, çekme ve kimlik doğrulamaya izin veren ödemeler sağlar ve hem merkezi hem de merkezi olmayan ödeme yöntemleri sunar. Şu anda BT token / BINANCE zincirinin benimsenmesini düşünüyoruz.
Linux Vakfı tarafından sağlanan ticari blok zinciri (HyperLedger), alacaklılara yapılan ödemeler için iade edilebilir bir çözüm sunarak size büyük bir güvenlik sağlar.

Planet Token Criptoswaps Borsasında Listelenecek

Türkiye’nin yerli ve milli yazılımcılar tarafından geliştirilmiş olan Criptoswaps bünyesine yeni bir token daha mı ekleyecek? Criptoswaps borsası 17.05.2022 salı günü borsada planet token’i listeleyeceğini duyurdu. Ayrıntılar için criptoswaps borsasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.