Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBorsalarKripto GündemKripto Para Analiz

Dünyanın En Büyük Kripto Para Konferansı LA Blockchain Summit

Draper Goren Holm, Bugün Abra'nın Kasım Etkinliğinin Ana Sponsoru Olacağını Duyurdu.

Los Angeles, Kaliforniya – 1 Eylül 2021 – Erken aşama blockchain girişim sermayesi fonu ve dünyanın en büyük blockchain ve kripto para konferansı LA Blockchain Summit ‘in yapımcıları Draper Goren Holm, bugün Abra’nın Kasım etkinliğinin ana sponsoru olacağını duyurdu.

Abra’ya Robinhood, LunarCRUSH, H2CryptO, Simetria, PLENTY, Rivet, Kalamint, StableTech, SuperWorld, AKRU, Casper Labs, Owners, Sensorium, Degens, TradeStation Crypto, Copper Technologies, Vartalo, Allnodes, Giftz gibi diğer kripto dünyasının ağır topları katılacak. toplamda 300 konuşmacının katılması planlanıyor.

LA Blockchain Zirvesi, 2 ve 3 Kasım’da LA Kongre Merkezinde gerçekleşecek. hem yüz yüze hem de sanal katılımcılara ev sahipliği yapacak. LA Blockchain Summit ‘in 8. konferansı, geliştirme, NFT’ler, kurumsal blok zinciri, yatırım analizi, pazarlama stratejileri, tokenize edilmiş menkul kıymetler, stabil coinler, trendler ve önceki konuşmacılar gibi endüstri uzmanlarından görüşler dahil olmak üzere çeşitli blok zinciri ve kripto para birimi ile ilgili temaları kapsayan sağlam bir gündeme sahip olacak.

Draper Goren Holm:

“LA Blockchain Summit’in 8. konferansının isim sponsoru olmaktan heyecan duyuyoruz. Abra, milyonlarca kripto sahibine, kolayca erişilebilen açık, küresel bir finansal sistem aracılığıyla kripto varlıklarının tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarma fırsatı veren basit ve dürüst bir kripto bankası oluşturma görevindedir” dedi. Abra. ‘Bu görevi sergilemek için Los Angeles’ta, LA Blockchain Zirvesi’nde merkez sahneden daha büyük bir sahne yok.”

Draper Goren Holm’un Kurucu Ortağı Alon Goren:

“Abra, kitlelere daha modern ve adil bir küresel finansal sistem getiriyor” dedi. “Yaptıkları ve iyileştirmeye devam ettikleri şey, bildiğimiz şekliyle bankacılığın geleceğini tanımlayacak. Bu etkinlik için daha iyi bir ortak ve isim sponsoru bulamazdık.”

Abra, modern blok zinciri teknolojisi aracılığıyla kullanıcıların teknik komplikasyonlar olmadan kripto para birimlerine ve fiat para birimlerine yatırım yapmasına, depolamasına, yatırmasına ve çekmesine olanak tanıyan yeni nesil bir dijital cüzdandır. CEO Bill Barhydt tarafından yönetilen Abra, kullanıcılara 30’dan fazla kripto para birimi ve 50 fiat para birimine yatırım yapma özgürlüğü veriyor. Kullanıcıları, fonlarının anahtarlarını elinde tutar ve paraları üzerinde tam kontrole sahiptir. Abra, çoğu kripto para borsasından daha güvenlidir. Abra ygulaması iOS akıllı telefonlarda ve Android cihazlarda kullanılabilir.

Abra Nedir?

Abra, kripto para birimi yatırımını basitleştiren dünyanın ilk küresel yatırım uygulamasıdır. Abra’nın kullanımı kolay uygulaması, kullanıcılara yüzlerce kripto para birimine benzeri görülmemiş erişim sağlayarak bu varlıkları her yerde, her zaman satın alma, satma, takas etme ve gönderme özgürlüğü sunar. 2014 yılında San Francisco’daki küresel merkezi ile kurulan Abra, 150’den fazla ülkede mevcuttur. Yatırımcılar arasında American Express Ventures, First Round Capital, Foxconn Technology Group, Arbor Ventures, Lerer Hippeau, RRE Ventures, DCG ve diğerleri yer alıyor. Daha fazla bilgi için “Buraya” tıklayın

Draper Goren Holm Nedir?

Tim Draper, Alon Goren ve Josef Holm arasındaki bir ortaklık olan Draper Goren Holm, erken aşama blok zinciri ve fintech girişimlerini hızlandırmaya ve kuluçkaya yatırmaya odaklanan bir girişim stüdyosu ve fondur ve aynı zamanda sektörün en iyi kripto para birimi etkinlikleri olan Security Token Summit, Global’in düzenleyicisidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.