Altcoin HaberleriBorsalarKripto GündemYeni Coinler

Coinbase Bu 16 Kripto Parayı Listeleyebilir !!

 

Coinbase, 16 yeni altcoin listeleyebilir

Haziran ayında Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kendisinin ve grubunun önümüzdeki aylarda mümkün olduğu kadar çok varlığı listelemeye çalıştıklarını söylemişti. Coinbase, yaptığı açıklamada, incelemeye aldığı varlıkların listesini açıklamıştı.

Söz Konusu Altcoinler Arasında Bulunanlar:

Aragon (ANT), Arweave (AR), Ampleforth (AMPL), Fetch.ai (FET), Helium (HNT), Hedera Hashgraph (HBAR), Kava.io (KAVA), Ocean Protocol (OCEAN), Reserve Rights (RSR), tBTC (TBTC), Theta Network (THETA), DigiByte (DGB), Horizon (ZEN), Render Token (RNDR), Siacoin (SC), VeChain (VET) bulunuyor.

Kripto para borsası, yakın vakitte 3 altcoin’i listelemişti

bu ay Coinbase, web-2.0’ı  web 3.0’a bağlayan bir köprü olan köprüsü Mask Network (MASK), merkezi olmayan forum Rally (RLY) ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Clover Finance (CLV) için alım satıma imkan sağladığını duyurdu.

Bu eklemeler, Coinbase’in çapraz platform protokolü BarnBridge (BOND), merkezi olmayan yayın ağı Livepeer (LPT), Blockchain geliştirme ağı Quant (QNT), spor hayranları için iştirak platformu Chiliz (CHZ), Keep Network (KEEP) ve Dogecoin (DOGE) fork’u Shiba Inu (SHIB) listelemesinin akabinde geldi.

 Coinbase Listelemeleri neden bu kadar önemli?

ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’in token listelemesine yönelik haberler, kripto para yatırımcılarını bir oldukça heyecanlandıran gelişmeler oluyor. Bunun sebebi ise “Coinbase etkisi” olarak isimlendirilen bir fenomen. Coinbase tesirine nazaran gelecek vadeden kripto para üniteleri, ABD’nin en büyük Bitcoin ve altcoin borsası Coinbase’te listelendikten sonra süratli bir formda fiyat patlaması yaşıyor. Coinbase’in onayını almak, alana girmek isteyen birçok teşebbüsçü için değerli bir hale geldi. Bu onay, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) üzere bilindik coin’lerin ötesinde daha fazla kripto para ünitesine para yatırmak isteyen yatırımcılar için çok kıymetli bir faktör.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.