Kripto GündemYeni Coinler

BUOCOİN Hem Sokak Hayvanlarına, Hem Yatırımcılara Umut Oluyor

Kripto paralar son zamanlarda fiyat artışları ile ilgi görmeye başladılar. Özellikle artık bir çok kurum ve ülke tarafından değerli bir noktaya konulan bitcoin, fiyat hareketi ile tüm yatırımcının ilgisini çekmeye başladı. Oldukça hızlı yükselen lider kripto para birimi bir çok projenin de başlangıcına ışık tutmaya başladı.

Çeşitli kripto paralar son dönemlerde piyasada var olmaya başladılar. Bazıları gerçekten gelecek vaat ediyorken bazıları ise ismini duyurduktan sonra kayboluyor. Son dönemlerde ismi karanlık haberlerde var olsa da kripto paranın gelecekte değerli bir yatırım aracı olacağı kesin.

Geleceğe Yatırımın Yeni Adı Kripto Para

Kripto paralar yeni milyonerler yarattıkça, mevcut milyarderlerin yatırım için kripto paralara ilgi gösterdiği biliniyor. Elon Musk ile iyice popüleritesini artıran DOGE gibi bir çok proje, yeni milyarderlerin varlığına ışık tuttu.

Her gün yeni bir senaryo, yatırımcıları yeni bir fırsat coin arayışına itmeye başladı. Özellikle Twitter ve Telegram kanallarında bu yönde arayışlarını dile getiren yatırımcılar, BUOCOİN projesi ile aradıklarını bulduklarına inanıyor.

BUOCOİN Nedir?

Tüm dünyada fayda sağlaması için projelendirilen BUOCOİN (BUOC)  barınak ,geçici rehabilitasyon merkezi ve sokak hayvanlarının sağlıklı mutlu hayat sürdürmelerini hedefleyen projenin genel adı olarak karşımıza çıkıyor.

BİZ UMUT OLACAĞIZ’ sloganı ile hayat bulan proje, BUOLİFELLC şirketi ile BUOCOİN ve ‘’biz umut olacağız’’ derneği olarak faaliyette olan şirket sosyal sorumluluk projesini gelecek vaad eden dijital arena ile entegre edip daha önce alışılmışın dışında sonsuz bir  ekosistemin temelini atmıştır. Bu Sosyal Sorumluluk Projesinin ana fikri ve teknik yazılımı tamamen ülkemizde Şirketin CEO’u UMUT TUNÇ ve ekibi tarafından gerçekleştirilmiştir. Aynı zamanda bir kripto varlık olan Buocoin (BUOC) TRC20 Blockchain altyapısıyla BUOLİFELLC şirketi tarafından 21.000.000 adet üretilmiştir.

BUOCOİN CONTRACT ADRESİ:

TEaXzPyaBYmZCe1bhKyXdcicmW9quyt4cV ve https://tronscan.org/ üzerinde sorgulama yapılabilmektedir.

BUOCOİN(BUOC) Token’i coinmarketcap.com’de işlem hacmi olarak dünyanın en büyük ilk 60’da sıralı borsasında haziran 2021’de listelenmiş USDT/BUOC paritesinden exchange edilebilir, satın alma ve satma işlemine açık hale getirilmiştir. BUOCOİN Hedefleri ve yol haritasında önce global sektörde ve hemen sonra Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarında listelenmek var.

Şirketin Misyon ve Hedefleri arasındaki en önemli ayrıntı, Türkiye ve tüm dünyadaki hayvan hakları sorunun çözümüne katkı sağlamak.

BUOCOİN Projesi Nasıl başladı ? Şirketin CEO’u UMUT TUNÇ Kimdir?

BUOLİFELLC şirketinin CEO’su Umut TUNÇ 1983 İstanbul doğumludur. Öğrenim hayatı; İstanbul’da başlamış teknik mesleki eğitim alarak Makina Ressamı olarak mezun olmuştur. Üniversite hayatının ilk dönemlerde ticarete atılmak ve ticari  faaliyetlerde bulunmak için okuluna ara vermiştir.

İlk olarak Türkiye’nin özel sektör ’de marka değeri olan özel bir şirkete motor teknik bölümünde proje çizimi operasyon bölümünde çalıştıktan sonra, 2001 yılında Türkiye’nin önde gelen bir başka şirketin merkezlerinde çalışmaya başlamıştır.

Üç yıla yakın çeşitli görevlerde yetki aldıktan sonra,  müdür yardımcılığı, müdür yardımcılığı görevinden Türkiye mağazaları teknoloji departmanı denetleme görevinde terfi alarak altı yıl teknoloji ürün müdürlüğü yapmıştır.

Son üç yılında şirketin teknoloji bölümü tüm Türkiye’ye sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Kripto para sektörü ve temeli olan blockchain teknolojisi ile 2016 yılında tanışmış, bu yıldan itibaren çeşitli araştırmalarda bulunmuştur. Kendini geliştirmek ve sektörü tanımlamak için bir çok inceleme yaptıktan sonra konusunda  uzman olan birikime sahip en yakın arkadaşları ile birlikte uzun süren çalışmalar ve inceleme gerçekleştirmiştir. Analizlerden sonra sektör de bulunan birçok proje dışında, yapılmayanı yapmak ve aynı zamanda hiç düşünülmemiş bir proje tasarlamak adına girişimlerde bulunulmuştur.

Projeyi düşünüp tasarlama aşamasında aynı zamanda kendi hayali ve hedefi  olan ‘’Sokak canlılarına farkındalık yaratmak’’ ve onlar için en iyi koşulları sağlamak olan UMUT TUNÇ ve ekibi sektörü ve kripto piyasasını ve sokak canlıları konusunda uzun dönem analiz ve deneyimledikten sonra artık kendi projesini hayata geçirmeye başlamıştır. Bugüne kadar olmayanı ve düşünülmeyeni yapmak için fikir ve deneyime sahip başta ülkemiz olmak üzere sektörde yer edinmek ve tüm dünyada sahipsiz sokak hayvanlarına fayda sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bütün Dünya’da yaşayan sokak canlarımıza umut olmak adına BUO ‘Biz Umut Olacağız’ sloganı ile hayat bulan proje kısa zamanda kripto para, blockchain teknolojisi ve sokak hayvanları konusunda uzman ekiple sektöre giriş yapmıştır.

İlk olarak BUOLİFELLC Şirketini Daleware/USA eyaletinde ülkenin ticari ve mali mevzuatına uyarak kurmuştur.  Bir kripto varlık olan BUOCOİN (BUOC) TRC20 Blockchain altyapısında uzman yazılım ekibi ile kodlanarak oluşturulmuştur. Ardından Türkiye’de sokak canlıları için  BizUmutOlacağız ismi ile  yasal mevzuata uygun bir şekilde dernek kuruluşunu tamamlamışlardır. Şirket token’i olan BUOC ve dernek altyapısı tamamladıktan sonra, Token’i ve derneği birbirlerine yasal mevzuatlar çerçevesinde entegre etmişlerdir. Kırklareli Tekirdağ bölgesinde farklı farklı alanlarda oluşturulan yaklaşık 30 dönüme yakın arazi üzerine barınak ve klinik ile birçok sokak canlısına umut ve yuva olmuştur. Dernek faaliyetlerini yakından takip eden KIRKLARELİ Valisi, Saray Kaymakamı, Kıyıköy Jandarma Karakol komutanlığı, Vize ilçe jandarma, Kıyıköy belediye başkanlığı, Vize orman işletme müdürlüğü hali hazırda  destek vermektedir. BUOCOİN (BUOC) amacı Kripto parayı inşa ederek sektöründe önemli kitlelere ulaşıp derneği başta ülkemiz olmakla birlikte tüm dünyadaki sokak canlarına fayda sağlayacak seviyeye getirmektir.

Proje Gelir Kaynağı ?

Projenin hayata geçirilmesi ve başlangıç olarak Türkiye’de kurumsal şirketler olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlar ile hayvan hakları konusunda bilinçli birçok bağışçı tüzel ve gerçek kişiler ile fonlanmaktadır. Uluslararası birçok şirket ile sponsorluk görüşmeleri de halihazırda devam etmektedir. Şirketin asıl gelir kaynağı ise, ülkemizde hayvan hakları konusunda bilinçli sektöründe lider şirketlerinden ve başta kamu kurum ve kuruluşlarından alınan dijital reklam, bağış gelirleri ve hayvan hakları savunucuları ile hayvanseverlerin bağış ve sponsorluk anlaşmalardan gelen gelirler olarak gösteriliyor.

Ve BizUmutOlacağız derneği kendi mühendisleri tarafından özel üretilen BUO PERFORMENCE mamalarını ekosistem ürünü olarak devreye sokmuş olup, dernek yetkilileri tarafından sokaklarda düzenli besleme çalışmaları düzenlenmektedir.

Ayrıca Şirketin kendi  markası olan BUO PERFORMENCE mamaları satış ve pazarlama ağı ile projeye gelir ve fon oluşturmaktadır. Yakın zamanda tüm Türkiye’deki petshop mağazalarında satışa sunulması hedeflenmektedir.

Aynı zamanda BUOCOİN alan her yatırımcı sevimli dostlarımız için birer bağış sahibi olmaktadır. Yatırım alınan veya yatırım yapılan bedelin %11’lik değeri makbuz karşılığında sizin veya proje yönetiminin belirleyeceği barınak rehabilitasyon merkezi ve sokak hayvanları için sağlık, mama ve barınma ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanmak üzere yetkililere teslim edilmektedir.

Derneğin hedefleri ve sponsorları kimlerdir?

Dernek yerli ve yabancı özel ve resmi kuruluşlar, sanayi odaları, borsalar, meslek kuruluşları, vakıf, dernek, birlik ve benzerleri ile doğrudan doğruya veya kendisine bağlı kuruluşlar ile işbirliği yapmakta ve sponsor anlaşmaları oluşturmaktadır.

Derneğin diğer en önemli sponsorlarından ve  destekçilerinden GAZPROM şirketi , Rusya’nın en büyük şirketi ve dünyanın en fazla doğalgaz çıkaran kuruluşudur. 2011 yılında 513 milyar metreküp doğal gaz üretimi gerçekleştiren şirket, Avrupa ülkelerinde pazar payı %27’dir. BizUmutOlacağız Derneğinin önemli sponsorlarından ve destekçilerinden olacağından görüşmeler dernek tarafından devam etmektedir.

Başta İstanbul olmak üzere Kapalı Çarşı’nın önde gelen Mercan Gold firması ve kapalı çarşının diğer ticari faaliyetlerde bulunan esnaflarından yoğun ilgi görmüş ve firmaların destek verdiği birçok sponsorluk anlaşmaları gerçekleştirilmiştir.

BizUmutOlacağız dernek ve şirket yetkileri başta UMUT TUNÇ olmak üzere Gönüllülük esasında faaliyet gösteren tüm sosyal sorumluluk projelerine tam destek vermektedir. Proje ile ilgili daha fazla ayrıntıya t.me/buocoinofis telegram kanalından ulaşabilir, www.bizumutolacagiz.com , www.buolifellc.com , www.buocoin.com internet sitelerinden de ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.