Altcoin HaberleriKripto GündemYeni Coinler

Arsenal Fan Token Bu Gün Piyasaya Çıkıyor

Arsenal fan token bu gün piyasaya çıkıyor

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messinin PSG ye transferi kadar PSG den alacağı ödemenin bir kısmını PSG Token olarak alacağı da çok konuşulmuştu. Kendi tokenini çıkaran PSG den sonra bir hamle de büyük bir futbol kulübü olan Arsenal den geldi.

Arsenal bu gün saat 17.00’da socios borsası üzerinden kendi tokenini çıkarmayı hedefliyor. Bu tokene sahip olan kullanıcılar kulübün ürünlerini bu token ile alabilcekler. Ayrıca maç biletlerinden tutun da kulüp içi kararlara kadar birçok opsiyona token sahiplerinin erişimi olacak. Arsenal Üyeleri ücretsiz olarak bir AFCFan tokeni alacaklar. Bir jetonunuz olduğunda, ömür boyu sizin oluyor. Bu tokenleri kulüp kararlarına oy vermek ve VIP deneyimlerine erişmek için tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Arsenal Üyelerinin kullandığı tüm ücretsiz jetonlar takas edilemez.

12 Ağustos’ta üye olmayanlar için bir Taraftar Token Teklifi düzenlenecek, bu süre boyunca bir dizi $AFC jetonu sabit bir fiyatla alabilecekler. Taraftar Tokeni listelendikten sonra daha fazla token kullanılabilir hale gelecek ve fiyat arz, talebe göre belirlenecek. Kulüp toplantılarında verilecek oylar, sahip olduğunuz Taraftar Tokenlarının sayısına göre belirlenecek. 10 Taraftar Token’a sahipseniz, aynı zamanda 10 oy hakkına da sahip oluyorsunuz. Bu konuda taraftarların kulübün pay to win sistemine dönüşmesinden yana büyük bir korkusu var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.