Altcoin HaberleriKripto Para Analiz

Metaverse ve Meme Coin Analizi!

Bitcoin (BTC), bilgilere nazaran son 24-48 saat içinde yüzde 10’un üzerinde bir düşüşle 35.805 dolardan kırmızı bölgede süreç görüyor. BTC, negatif süreç gördüğü beşinci hafta olduğu için güç vakitler yaşıyor. Bu sırada kimi meme ve metaverse coin projeleri yükseliş yaşadı. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Bu 6 meme coin en büyük yükselişi yaşadı

Bitcoin 35.000 dolar düzeylerinde süreç görmeye devam ederken kimi meme coin’ler ivme kazandı. Geçtiğimiz 24 saat içerisinde Jejudoge (JEJUDOGE) yüzde 51’lik bir yükseliş ile bu segmentte birinci oldu. Akabinde yüzde 15.3 ile Vita Inu (VINU) geldi. Vita Inu, yakın vakitlerde web sitesini yenilediğinin haberini verdi.

Üçüncü olarak yüzde 12.9 ile SHIBGF (SHIBGF), dördüncü olarak yüzde 12.8 ile Kitty Coin Solana (KITTY) geldi. Son olarak Yooshiba Inu (YSHIBAINU) yüzde 11.6, Shiba Inu Mother (SHIBM) yüzde 8.4 oranında değer kazandı. Yooshiba Inu, web sitesinde yeni NFT pazaryerinin faaliyete geçtiğini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. O sırada, play-to-earn ve fit-to-earn oyunlarını da duyurdu ve bunların da yakın bir vakitte lansmanının yapılacağının haberini verdi.

Metaverse coin’ler de artış gösterdi

Metaverse coin alanına bakıldığında ise meme coin’ler kadar yarar gözlemlenmedi. Lakin son 24 saat boyunca en çok iki coin değer kazandı. Bunların birincisi, yüzde 7.3 ile StarLink (STARL) oldu. STARL, kendisini “STARL Metaverse ile sanal alanın yeni sonuna adım atın. Tek başına yahut diğerleriyle cihanda maceraya atıl ve insanlarla tanışabileceğin, eşyalar ve NFT’ler takas edebileceğin, çeşitli oyun tecrübelerine ve cümbüşe erişebileceğin, uzay gemini değiştirebileceğin, öğrenebileceğin, zanaat yapabileceğin ve yaratabileceğin uzay istasyonlarını keşfet,” sözleriyle tanımlıyor. StarLink, yakın bir vakitte STARL Arena’yı açıkladı.

Akabinde, yüzde 4.2 ile StarSharks SEA (SEA) geldi. StarSharks ise, oyuncuların, geliştiricilerin ve yatırımcıların sürdürülebilir bir ekosistemde temel NFT’lerin değer evrimini tanımlayabilecekleri, topluluk odaklı bir köpekbalığı metaverse’üdür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.