Altcoin HaberleriBorsalar

Coinbase Yeni Altcoinler Listeledi. Fiyatlar Uçtu!

Ünlü kripto para borsası Coinbase yedi küçük sermayeli altcoin projesini listeledi. Böylelikle Bitcoin ve kripto piyasaları takviye ararken bu altcoinler için büyük rallileri ateşlemiş oldu. Coinbase, süreç listesine yarım düzineden fazla altcoin ekleyerek kripto ayak izini genişletmeye devam ediyor. Kripto haberlerini siz değerli okurlarımız için derliyoruz. İşte ayrıntılar…

Coinbase 7 altcoin listeledi

ABD merkezli kripto para borsası, uygun likidite şartları karşılandığında yeni kripto varlıklarının Coinbase Pro’da süreç görmeye başlayacağını duyurdu. Coinbase‘in en son eğine, iş verimliliği ve BT geliştiricileri için özel olarak tasarlanmış açık kaynaklı bir hibrit blockchain olan Aergo (AERGO) dahil. Aergo’nun fiyatı bugün 0.26 dolara kadar yükseldi. Ayrıyeten, ek bilgi süreç gücüne gereksinim duyan kullanıcılara sağlayan kaynak paylaşımlı Golem (GLM) de artıyor. Golem ağı, kullanıcıları “esnek” ve açık kaynaklı bir platform aracılığıyla birbirine bağlamayı amaçlayan açık erişimli ve sansüre güçlü bir protokol. Golem %22.7 değer kazandı ve 0,44 dolardan 0,54 dolara yükseldi.

Cross-chain bir köprü Synapse (SYN) de çıkarlar gördü ve yazı yazılırken 1,95 dolardan 2,17 dolara %11.2 arttı. Ayrıyeten Coinbase’den yeşil ışık alan Status Network (SNT), kullanıcılara inançlı bir iletileşme uygulaması, Web3 tarayıcısı ve bir kripto cüzdanı sunuyor. Status Network, geçtiğimiz gün bir ölçü üst taraflı fiyat hareketi gördü 0.055 dolardan 0.061 dolar %10.9 yükseldi. Coinbase tarafından listelenen diğer bir altcoin olan Ethernity Chain (ERN), değiştirilemez token (NFT) meraklılarına kimliği doğrulanmış ve tam lisanslı dijital ticaret kartlarına erişim sunuyor. Ethernity Chain, geçtiğimiz gün aslında %11,7 düşüşle 5,73 dolardan 5,06 dolara düştü.

Coinler haberle birlikte yükseldi

Coinbase platformuna da eklenen Aioz Network (AIOZ), maliyetleri düşürürken bant genişliğini dağıtan bir içerik dağıtım ağı. Proje web sitesi, Ethereum ve Cosmos blockchainleriyle büsbütün birlikte çalışabileceğini ve anında mutlaklık ve düşük süreç fiyatları sağlayabildiğini söylüyor. Coinbase duyurusunun haberi üzerine, Aioz Network altcoini 0.13 dolardan 0.18 doların üzerine %38.4 yükseldi. Listede sonuncu coin, sanal gayrimenkul ve özgün, sonlu sayıda üretilen eserler içeren bir çevrimiçi mağaza sunan açık dünya metaverse oyunu Highstreet (HIGH). Highstreet’in 3,81 dolardan süreç görüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.