Altcoin HaberleriBorsalar

Coinbase’in Listelediği Altcoinlerin Fiyatlar Uçtu!

En tanınan kripto para borsalarının başında gelen Coinbase, alınan bilgilere nazaran, kripto piyasaları genel olarak düşerken dört altcoin projesini listeliyor. ABD’nin önde gelen kripto par borsası Coinbase, dört düşük değerli altcoin projesi için destek başlatıyor. Kripto haberlerini sizler için derliyoruz. İşte ayrıntılar…

Coinbase borsasından yeni açıklama

Borsa şirketi Coinbase’ten gelen yeni bir tweet’e nazaran altcoin projeleri Aioz Network (AIOZ), Golem (GLM), Highstreet (HIGH) ve Synapse (SYN) artık Coinbase.com’da ve borsanın taşınabilir uygulamalarında yayında olacak. Coinbase Pro, bu haftanın başlarında öbür birkaç varlıkla birlikte dört altcoini listeledi. AIOZ, maliyetleri düşürürken bant genişliğini dağıtan bir içerik dağıtım ağı. Projenin web sitesi, Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) blockchainleriyle büsbütün birlikte çalışabilir olduğunu ve anında mutlaklık ve düşük süreç fiyatları sağlayabildiğini söylüyor.

Aioz Network, bu hafta başında fiyatı 0.13 dolardan 0.26 dolara neredeyse ikiye katladı. Ayrıyeten tanınan kripto borsası Coinbase’den yeşil ışık alan kaynak paylaşım platformu Golem, gereksinimi olan kullanıcılara ek bilgi süreç gücü sağlıyor. Dijital varlığın web sitesine nazaran GLM, kullanıcıları “esnek” bir açık kaynak platformu aracılığıyla birbirine bağlamayı amaçlayan açık erişime ve sansüre sağlam bir protokoldür.

Düşük kapasiteli başka altcoin projeleri

Golem gün içinde inişli çıkışlı bir seyir izledi. Bununla birlikte, birinci Coinbase Pro duyurusuna nazaran %6,8 arttı ve 0.47 dolardan süreç görüyor. Açık dünya sanal gerçeklik metaverse oyunu Highstreet, dijital gayrimenkul ve özgün, sonlu sayıda üretilen eserler içeren bir çevrimiçi mağaza sunuyor. Highstreet’in fiyatı şu anda yazı yazım vaktinde 4.28 ABD dolarından süreç görüyordu. Gün içinde de dalgalı bir seyir izledi.

Coinbase listesinde sonuncusu zincirler arası köprü SYN. Altcoin, sahiplerine protokolü dahilinde oy hakkı veren ve likidite sağlayıcılarını ödüllendiren bir Ethereum tokenidir. Synapse, bu hafta olumlu fiyat hareketi gördü ve Çarşamba günü en düşük düzey olan 1,95 dolardan %25.1 artarak, 2,44 dolara kadar yükseldi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.