Borsalar

Binance’den SHIB ve 6 Altcoin İçin Duyuru!

Süreç hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, tanınan altcoin Shiba Inu (SHIB) da dahil olmak üzere çeşitli coin’lere yönelik yeni duyurularda bulundu. Binance, kimi altcoin çiftlerini platformdan kaldırırken yeni bir entegrasyonu tamamladığını duyurdu. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Bir SHIB ticaret çifti delist ediliyor

Binance, 21 Nisan 2022, Türkiye saati ile 06.00’da çeşitli ticaret çiftlerinde ticareti sonlandıracağını duyurdu. Bu hareket, Binance’in “likiditeyi ve kullanıcı ticaret tecrübesini iyileştirme” uğraşıdır. Delist edilenler çoğunlukla altcoin’lerden oluşsa da, Shiba Inu’nun (SHIB) Ukrayna Grivnası (UAH) çiftiyle, yani bir fiat para paritesi için faaliyetler sonlandırılıyor. Delist edilen pariteler ise aşağıdaki formda:

  • Tranchess (CHESS) / BNB (BNB)
  • dYdX (DYDX) / Ethereum (ETH)
  • Harvest Finance (FARM) / Ethereum (ETH)
  • Linear Finance (FINA) / BNB (BNB)
  • Shiba Inu (SHIB) / Ukrayna Grivnası (UAH)

Binance, UTK ve IDRT entegrasyonlarını tamamladı

Binance, UTK (Elrond eGold) ve IDRT (BEP20) entegrasyonlarını tamamladı. UTK ve IDRT için para yatırma süreçleri sırasıyla Elrond Network (Elrond eGold) ve BNB Smart Chain (BEP20) üzerinde açıldı. Binance, sıcak cüzdanlarında kâfi varlık olduğunda Elrond Network’e (Elrond eGold) UTK ve BNB Smart Chain’de (BEP20) IDRT için para çekme süreçlerini başlatacak. UTK (Elrond eGold) mevduatları UTK olarak kredilendirilecek ve çabucak ticarete hazır olacak. IDRT (BEP20) mevduatları, IDRT olarak kredilendirilecek ve çabucak alım satıma hazır olacak.

Elrond Network’te (Elrond eGold) UTK ve BNB Smart Chain’de (BEP20) IDRT’nin para çekme süreçleri sırasıyla UTK ve IDRT olacaktır. Elrond, sharding’i kullanarak yüksek süreç suratları sunmayı amaçlayan bir Blockchain protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Objelerin İnterneti’ni içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Akıllı kontrat yürütme platformunun saniyede 15.000 süreç, altı saniye gecikme ve 0.001 dolarlık süreç maliyeti kapasitesine sahip olduğu bildiriliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.