Borsalar

Binance’den Bu Altcoinler İçin Önemli Duyuru!

Süreç hacmiyle dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, yakın vakitte yeni duyurular yaptı. Duyurularında çeşitli çiftlerin ve altcoin’lerin platforma eklenmesi, kimi coin’ler için ise çeşitli ödeme formüllerinin eklenmesi yer alıyor. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Bu altcoin çiftleri ekleniyor

Kripto para borsasının en son duyurusuna nazaran borsaya yeni çiftler ekleniyor. Ortalarında AUD, BRL ve Türk Lirası üzere fiat paraların da bulunduğu süreç çiftleri, 29 Nisan 2022’de, Türkiye saati ile 14’te platforma eklenecek. Sürece açılacak olan çiftlerin listesi ise şu formda:

  • ApeCoin (APE) / BRL
  • Audius (AUDIO) / AUD
  • BTTC / Binance USD (BUSD)
  • STEPN (GMT) / AUD
  • MovieBloc (MBL) / Binance USD (BUSD)

Borsa, duyurusunu “AUD, BRL ve TRY fiat paralardır ve öbür rastgele bir dijital paraları temsil etmez. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığını belirtmek isteriz,” diyerek sonlandırıyor.

Çeşitli altcoin’ler kredi/banka kartı ile satın alınabilecek

Borsanın bir öbür duyurusuna nazaran kullanıcılar artık kredi yahut banka kartı ile kripto satın alma hizmetini kullanarak 3 kripto para daha alabilecek. Kullanıcılar artık kredi/banka kartlarını kullanarak büyük fiat paralarla Aergo (AERGO), Loom Network (LOOM) ve Prometeus (PROM) satın alabilirler.  AERGO, LOOM ve PROM satın alma için mevcut yeni fiat paralar AUD, BRL, EUR, GBP, NZD, RUB, TRY, UAH olacak.

Binance Custody USDC, LTC ve LINK’i destekliyor

Son olarak, kurumsal yatırımcılara özel bir kolu olan Binance Custody’den yapılan bir açıklamaya nazaran, borsanın ek platformu, USD Coin (USDC), Litecoin (LTC) ve Chainlink (LINK) için para yatırma ve çekme süreçlerini destekliyor. Binance Custody, hem düzenlenmiş hem de uyumlu, inançlı ve sağlam, kurumsal seviyede bir sanal varlık saklama platformu sunar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.