Borsalar

Binance yeni bir altcoin listeliyor!

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa platformuna WOO Network’ü (WOO) ekliyor. Borsanın listeleme haberinin akabinde fiyatlar ansızın yükseldi. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Binance, yeni bir altcoin listeliyor!

Öncü Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa mevzuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Binance, WOO Network’ü (WOO) listeleyecek ve 08.02.2022 tarihinde WOO/BNB, WOO/BTC, WOO/BUSD ve WOO/USDT ticaret çiftleri için alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak WOO’yu borsaya yatırmaya başlayabilir. WOO için para çekme süreçleri 09.02.2022 tarihinde açılacak. Para çekme açık müddeti, kullanıcıların referansı için iddiası bir müddettir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. Binance hesabınıza sadece BEP-20 ve ERC-20 WOO tokenlerinin yatırılmasını destekleyecek. WOO Listeleme Fiyatı: 0 BNB. Binance’in WOO Network’te bir yatırım payı olduğunu lütfen unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır. Dayanağınız için teşekkürler!

Borsanın listeleme haberinin akabinde altcoin fiyatı ansızın yükseldi. WOO Network (WOO) fiyatı yüzde 20’den fazla arttı.

WOO Network (WOO) nedir?

WOO Network, yatırımcıları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını WOO X, Wootrade ve WOOFi üzere eser kümeleri aracılığıyla birbirine bağlayan bir likidite ağıdır. WOO, platformun lokal tokenidir ve kullanıcılar, likidite sağlamak ve stake etmeye katılmak için tokeni teminat olarak kullanabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.