Borsalar

Binance Yeni Altcoin Listeledi. Fiyat Fırladı!

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Nexo’dan sonra MobileCoin (MOB)’i listelediğini  duyurdu. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor!

Binance Nexo’yu (NEXO) listeledi. Artık ise borsa MobileCoin (MOB)’i listelediğini paylaştı. Borsa bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, MobileCoin (MOB)’u listeliyor. Borsa MOB/BTC, MOB/BUSD ve MOB/USDT, ticaret çiftleri için alım satım açılacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak MOB’u borsaya yatırmaya başlayabilir. MOB için para çekme süreçleri 30.04.2022 tarihinde açılacak. Para çekme açık müddeti, kullanıcıların referansı için kestirimi bir müddettir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır.

Listeleme haberiyle MOB güçlü yükseldi. Kripto para yüzde 107 oranında bir artış kaydetti. Yazım sırasında MOB’daki artış eğilimi devam ediyor.

MobileCoin (MOB) nedir?

MobileCoin, masaüstü yahut taşınabilir iletileşme uygulamaları aracılığıyla merkezi olmayan ve özel bir halde anında P2P süreçlerini sağlayan Stellar Blockchain’i üzerine kurulmuş bir saklılık tokenidir. MOB, kullanıcıların mal ve hizmet alışverişinde bulunmak için bir para aracı olarak kullanmalarını sağlayan lokal yardımcı program tokenidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.