BorsalarKripto Gündem

Binance Önemli Duyurularda Bulundu!

Süreç hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance, ekosistemindeki işlevlere daima olarak eklemeler, çıkarmalar yapıyor. Artık de, çeşitli altcoin’lere yönelik yeni duyurularda bulundu. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Binance, 6 yeni süreç çifti ekliyor

Bugünkü duyurusunda Binance, 6 yeni süreç çiftini platforma ekleyeceğini duyurdu. Borsanın 8 Nisan 2022, Türkiye saati ile 13.00’te platforma ekleyeceği çiftler ortasında TRY, EUR ve GBP üzere fiat para da bulunuyor ve borsa, bunların rastgele bir kripto parayı temsil etmediği konusunda uyarıyor. Tam liste ise şu biçimde:

  • APE/ETH,
  • BSW/ETH,
  • FIL/TRY,
  • FTM/EUR,
  • GMT/GBP
  • ZIL/TRY

Pundi X ve Anyswap tokenlarındaki yenilikler entegre edildi

Pundi X, tokenı için değişime gitmişti. Binance, Yeni Pundi X (PUNDIX) tokenları için son swap sürecini tamamladı. Eski Pundi X (NPXS) bakiyeleri kurtarıldı ve Yeni Pundi X (PUNDIX) tokenları tüm uygun kullanıcılara 1.000 NPXS = 1 PUNDIX oranında dağıtıldı. “Convert”, yani “dönüştür” fonksiyonu artık eski Pundi X tokenı olan NPXS için mevcut olmayacak. Ayrıyeten bu tokenda yatırma ve çekme fonksiyonu artık desteklenmiyor.

Binance ayrıyeten Anyswap (ANY) tokenındaki tekrar markalaşmayı destekledi. Anyswap, artık Multichain (MULTI) olacağını duyurmuştu. MULTI dağılımı, 1 ANY = 1 MULTI oranında gerçekleştirildi. MULTI (BEP20) için para yatırma ve çekme süreçleri artık açık.

Binance Staking, LAZIO staking’ini faaliyete geçirdi

Borsa ayrıyeten Binance Staking’in LAZIO için kilitli staking fonksiyonunu resmen başlattığını duyurdu. Yıllık bazda yüzde 15.29’a varan getiriler kazanmak isteyen kullanıcılar, LAZIO’larını 7 Nisan 2022, TSİ 15.00’ten itibaren stake edebilecek. Kilitli staking formatının “ilk gelen evvel alır,” aslına nazaran olduğu belirtiliyor. Faiz ödeme mühleti ise günlük olacak.

Ronin (RON) yatırma ve çekme süreçleri yine başlatıldı

Ronin (RON) ağındaki para yatırma ve çekme süreçleri büsbütün yine başlatıldı. Ethereum ağındaki Wrapped Ether (WETH) için para yatırma ve çekme süreçleri ve WETH’den ETH’ye dönüştürme fonksiyonu de tekrar açıldı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.