Borsalar

Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı!

Dev Bitcoin borsası Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) yeni 2 altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini duyurdu. Bu platform, büyük montanlı kripto para süreçlerini “neredeyse anında” gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Binance, Convert & OTC Portalına yeni 2 altcoin ve çiftler ekledi!

Süreç hacmiyle başkan Bitcoin borsası pozisyonunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) yeni 2 altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla mevzuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, APE ve BSW’nin 50 yeni çift ile Convert & OTC Portalına eklendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcılar artık bu tokenleri BTC, BUSD, USDC, USDT ve başka tokenlerle takas edebilir ve Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatları denetim edebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en düzgününü yapacak, fakat ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak.

Binance’nin Convert & OTC Portalı neden tercih ediliyor?

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para süreçlerini anlık olarak gerçekleştirmeyi sağladığından beğenilen bir platform. Ayrıyeten platformda buyruk defteri olmadığından, büyük montanlı kripto para süreçleri için tercih edilen bir platform.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.