Altcoin HaberleriBorsalar

Binance Borsasında En Çok Alınan Altcoinler!

Kripto balinalar Polygon (MATIC)’te 4,8 milyon dolarlık token aldı. MATIC ile bir arada Chainlink (LINK) balinalar tarafından en çok satın alınan ilk 10 kripto paraya dahil olmayı başardı. Kripto haberlerini siz değerli okurlarımız için derliyoruz.

Binance borsasında hareketli olan altcoinler

Ethereum (ETH) sahipleri, geçtiğimiz gün satın alınan ilk 10 dijital varlık listesinde yer alan Chainlink (LINK), Polygon (MATIC) ve öbür tokenleri ekliyor. Belli kripto paralara sahip büyük yatırımcılar hakkında çeşitli bilgiler toplayan tanınan kripto istatistik firması WhaleStats, geçtiğimiz gün ve gece en büyük 1.000 Etereum (ETH) balinası tarafından en etkin olarak satın alınan ilk 10 kriptonun bir listesini paylaştı. Polygon (MATIC), Chainlink (LINK) ve öteki birkaç kripto para bu listede. Tanınan kripto istatistik firması WhaleStats ayrıyeten, çok sayıda Ethereum (ETH) sahibinin en çok satın alınan dijital varlıklar listesinden LINK, MATIC ve öteki iki kripto parayı satın aldığını bildiren birkaç tweet yayınladı. Tweetlere nazaran MATIC, LINK vb. ETH yatırımcıları ortasında tanınan hale geldi.

Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) blockchainlerinin lokal tokenleri dışında, son 20 saat içinde ETH sahipleri Tether, Circle ve Binance’den çok sayıda ETH, SUSHI, WOO, dolara sabitlenmiş stablecoinler satın alıyor. Bunların dışında kalan öbür birkaç kripto paralarda atılan twetlerde görülüyor. MATIC burada 6. sırada, LINK ise 8. sırada yer alıyor.

Tanınan kripto istatistik firması WhaleStats’tan alınan datalara nazaran, balinalar MATIC’te 4.8 milyon dolar, LINK’te 1.6 milyon dolar satın almış görünüyor. Birkaç tweet’te WhaleStats, son vakitlerde 2.767.779 Polygon (MATIC) ve 99.990 Chainlink (LINK)’in satın alındığını belirtti. Bunlar sırasıyla 4.853.435 dolar ve 1.614.838 dolar değerinde. Bu balinalar ayrıyeten 1.122.173 dolar değerinde 1.954.300 WOO ve 8.255.745 dolar değerindeki 2.003,821 SUSHI satın aldı. Her iki token de Ethereum yatırımcıları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para listesinde yer alıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.