BinanceKripto Gündem

Binance Bu Altcoinler İçin Önemli Duyuru Yaptı!

Binance, kredi hizmetini daha fazla kullanıcıya genişletmek için iki kripto parayı eklediğini duyurdu. Borsanın havuzlarına katılacak iki altcoin, piyasa değerine nazaran birinci 20 ortasında yer alıyor. Kripto para haber olarak sizler için derledik. işte ayrıntılar…

Binance, 2 altcoin devi için önemli haberleri duyurdu

Süreç hacmine nazaran dünyanın en büyük kripto para borsası, Cardano (ADA) ve Avalanche’ı (AVAX) BinanceLoan platformunda desteklenen stake teminat varlıkları listesine eklediğini duyurdu. Borsa bugün bir blog yazısında, ADA ve AVAX yatırımcılarının artık platformdaki öbür kripto paraları ödünç almak için kripto para stake edebileceklerini belirtti.

ADA ve AVAX’in eklenmesiyle borsa, daha fazla kişinin teşebbüse katılmasına müsaade vermek emeliyle, kullanıcıların teminat olarak bırakabilecekleri kripto paraların listesini artırdı.

Binance, ADA ve AVAX’ı BinanceLoans platformuna teminat varlıkları olarak ekledi. Teminat olarak ADA ve AVAX ile kredi siparişleri, faizi azaltmak için stake edilecektir.

Duyurunun devamında:

  • Binance Loans, desteklenen kripto paraları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa şartlarına ve dahili risk idaresine dayalı olarak azamî ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar. Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Binance Loans nedir ve neden değerli?

2019’da piyasaya sürülen Binance Loans (Krediler), kullanıcıların diğer bir kripto parada kredi alabilmek için teminat olarak desteklenen kripto para yatırmasına imkan tanır. Ödünç almak ve teminat olarak kullanmak istediğiniz kripto paranın platformda desteklenmesinin yanı sıra, alıştırmaya katılmak isteyen Binance kullanıcıları için rastgele bir giriş manisi yoktur.

Kullanıcıların ödünç alabileceği kripto paralarından kimileri Tether (USDT), BUSD, Fantom (FTM), USD Coin (USDC), vb. Misal halde, dünyanın en büyük kripto para borsası, kullanıcıların kredi platformundan öbür kripto paraları ödünç almak için teminat olarak yatırabilecekleri çeşitli varlıkları da destekliyor. Kullanıcılar, kredinin müddetini yedi ila 180 gün ortasında değişen uygun gördükleri formda seçebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.