Altcoin Haberleri

Solana ve ETH İçin İzlenecek Seviyeler!

Ethereum (ETH) İzafi Güç Endeksi (RSI), bu Pazartesi, ASYA PAC ve Avrupa oturumları sırasında, boğaların ticarette ne kadar tesirli olduğunu göstererek, haftanın gidişatını belirleyerek keskin bir formda yükseldi. Cuma gününe kadar yaklaşık yüzde 40 kar elde ederek, fiyatın hafta boyunca artarak 2.574.15 dolara yükselmesi ve yılın şimdiye kadarki en yeterli performans gösteren haftasını kaydetmesi bekleniyor. Solana (SOL) yatırımcıları ise, yatırım yapmadan evvel fiyatın inançlı bir düzey olup olmadığını merak ediyor. Ethereum haberlerini Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Ethereum fiyatı yükselmeye elverişli

Hafta, riskli varlık sınıfındaki kripto para rallisiyle başlarken, Ethereum fiyatı daha da yükselmeye elverişli. ETH fiyatı, ASYA PAC seansı sırasında, boğaların tüm yüklerini ölçeklere koyduğunu ve RSI keskin bir halde yükseldikçe ayıları geride bıraktığını gösteren bir hareketle yüzde 5 yükseldi. Bu büyük hareketle, ETH fiyatı yılın en güzel performans gösteren haftasını gerçekleştirmeye hazır görünüyor ve yükselişin çok yakında olduğu anlaşılıyor.. Boğalar bu sabah birebir düzeyde destek arayabilir ve oradan Çarşamba gününe kadar 2.148.67 dolara yükselebilir.

Emsal bir model, 55 günlük Kolay Hareketli Ortalama’nın (SMA) bir ölçü kar almayı tetikleyeceği ve aşağı tarafta kısa bir düşüşü tetikleyeceği ralliyi 2.574.15 dolara çekmeden evvel, 2.278.42 doların üzerinde bir patlama görebilir. Pek çok olumlu manşet ortaya çıktıkça ve jeopolitik sıkıntılar art plana atılırken, bir istikrar anı başlayacak üzere görünüyor. Negatif bir katalizör devreye girerse, süreksiz bir gerileme ve fiyat hareketinde bir düşüş bekleyip ETH’yi 1,688,39 dolara geri döndürebilir. Bu düzeyin altında bir kırılma, 1.600 doların altına kısa bir düşüşü tetikleyebilir. Bu türlü bir düşüş, ETH fiyatının süreç gördüğü mevcut düzeylere karşı yaklaşık yüzde 17’lik bir kayba yol açabilir.

Bu gerçekleşirse Solana fiyatı yüzde 100 artar

Solana fiyatı, kripto yatırımcılar ortasında düşündürücü fiyat hareketi gösteriyor. Bu hafta sonu, boğalar 43 dolar düzeyinde bir ölçü takviye kurmayı başardı. Yeni kurulan yükseliş bariyeri katiyetle öngörülemeyen bir anormallik ve yatırımcıların ek takviye sağlayıp sağlamayacağını düşündürüyor. Ayrıyeten, yeni bir pasif gelir platformu LOG ​​ve Solana ağı DeFi arenasında gelişme ile ilerlediğinden, yükseliş yapısı daha uygun bir vakitte gerçekleşemezdi. Solana fiyatı şu anda 45 dolardan süreç görüyor, tekrar de tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 250 dolardan yaklaşık yüzde 80 daha düşük.

Böylesine değerli bir düşüş, akıllı paranın kripto ekosistemindeki tesirinin nitekim dikkate değer bir sunumudur. Bununla birlikte, rastgele bir kripto paranın trend dönüşü rallisi olmadan daima olarak azaldığını görmek çok azdır. Birinin portföyünü Solana fiyatına tahsis etmesini haklı çıkaracak en erken delil, 49.50 dolardan üçgen zirve noktasının ihlali olacaktır. Boğalar kelam konusu fiyat hareketini belirleyebilirse, düşüş trendi, mevcut Solana fiyatından yüzde 100’lük bir artışla sonuçlanan 90 dolarlık yükseliş maksatlarıyla sona erebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.