Altcoin Haberleri

Santiment: Bu Altcoinler Gelecek Haftalarda Fırlayabilir!

On-chain analitik kaynağı Santiment, içlerinde BNB Coin (BNB) ve 2 ek altcoin için kısa vade yükseliş sinyalleri gördüğünü paylaştı. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Bu 3 altcoin kısa vadede yükseliş sinyalleri veriyor

Analitik şirketine nazaran on-chain bilgiler, BNB’nin kısa vadeli bir fiyat artışı görme mümkünlüğünün daha yüksek olduğunu söylüyor. Santiment analistleri, ortaya çıkan metriklere bakarak şunları söylüyor:

Öbür kriptolarla karşılaştırıldığında, fiyat sıçraması epeyce harika, bu nedenle ne kadar az kar elde edildiğini görmek değişik. Bu, bu indikatörün büyüme için daha fazla fırsat olabileceğini öne sürdüğü öbür bir örnek.

Yazım sırasında BNB, 306.55 dolardan süreç görüyor. Son 24 saat içinde ve geçen haftadan bu yana sabit kaldı.

Analistler, piyasa genelinden ayrışsa da bu altcoin’de yükseliş öngörüyor

Ethereum tabanlı bir stablecoin olan DAI’yi idare tokeni Maker (MKR), kripto para piyasanın geri kalanından daha az düşüş göstermesine ve müspet ayrışmasına karşın, yatırımcılar kar alımı yaptığına dair bir satış baskısı göremedi. Bu durumun epeyce olumlu olduğunu söyleyen Santiment analistleri, daha fazla yükseliş beklenebileceğini söylüyor.

Bu olumlu bir indikatör ve süreçler adresin girişinden daha düşük bir fiyata gerçekleştiğinde hala ağ aktifliğinin birçoklarını görüyoruz.

Yazım sırasında MKR, son 24 saatte yaklaşık %2 yükselerek 1,200 doların üzerine ulaştı. Şu anda 6,339.02 dolar ATH fiyatının %80 altında süreç görüyor.

Serum (SRM), ralliye hazırlanan bir başka altcoin

Santiment’e nazaran, merkezi olmayan türev borsası Serum’un (SRM) idare tokeni potansiyel olarak bir ralli için hazır olabilir. Analistler, mevcut piyasa şartlarında paranın el değiştirdiğini söylüyor.

Serum’un kâr-zarar oranı şu anda yalnızca biraz kapitülasyona işaret ediyor, lakin yatırımcılar üst üste beşinci haftadır kriptolardan ziyanla çıkıyorlar. Bu, zayıf ellerin kefaletinden çıkar sağlayabilecek sabırlı yatırımcılar için olumlu bir gösterge. onların kayıpları.

Serum fiyatı son birkaç gündür 1.00 dolardan bölgesinde süreç görüyor. Bu ortada Santiment, OKB Token’ın (OKB) yanı sıra Ethereum tabanlı Axie Infinity (AXS) ve Chiliz’in (CHZ) hepsinin geri çekildiğini tez ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.