Altcoin HaberleriBorsalar

Criptoswaps Dev Staking Fırsatı!

Criptoswaps dev staking fırsatı! Türkiye’nin yerli ve milli kripto para borsası olan Criptoswaps’tan dev bir staking fırsatı başladı. kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Criptoswaps Hakkında

Criptoswaps sektördeki bilgi birikim ve tecrübesiyle birlikte tamamen yerli ve milli yazılımcılar tarafından kurulan en yenilikçi borsa konumuna sahip. Güvenlik ve sürdürülebilirlik prensipleri ile her gün sektöre ve yatırımcılara fayda sağlayacak altyapı çalışmalarına devam ediyor. Criptoswaps Türkiyedeki spor kulüpleri, dernek, kurum ve kuruluşlara ek gelir sağlayıp finansal sorunlarına çözüm olacak taraftar (FAN) token çıkarmalarına yardımcı olmaktadır. Şu zamana kadar 10’dan fazla futbol kulübü ile anlaşma sağlayıp token çıkarmalarına yardımcı olmuştur.

Staking Nedir?

Staking, bir kripto para zincirinin operasyonlarını desteklemek için kripto paralarınızı cüzdanınızda belirli süre kilitleyip harcamadan veya transfer etmeden tutmaktır. Kilitlediğiniz bu kripto paralardan, kilitlediğiniz süre boyunca belirli oranlarda ödül kripto para kazanırsınız.

Criptoswaps Dev Staking Fırsatı

Criptoswaps borsasının kendi kripto parası olan Weecoins(WCS) kazandırmaya devam ediyor. Weecoins(WCS) yıllık %108 oran ile muhteşem bir kazanç kapısı açıyor. Siz de bu fırsatı kaçırmamak için hemen Criptoswaps borsasına kayıt olup işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Weecoins(WCS) staking minimum yatırım 400WCS, maximum ise 10.000WCS olarak belirlenmiştir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.