Altcoin Haberleri

Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor!

Dev Bitcoin borsası Coinbase, bugün 3 yeni altcoin listelediğini açıkladı. Borsa, DerivaDAO (DDX), DFI.money (YFII) ve Radicle (RAD) isimli altcoin projelerini platformuna ekliyor. Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paraların fiyatı hızlı yükseldi.

Coinbase, bugün 3 yeni altcoin listelediğini açıkladı! Fiyatlar fırladı

Öncü Bitcoin borsası Coinbase, bugün 3 yeni altcoin listelediğini açıkladı. Borsa, DerivaDAO (DDX), DFI.money (YFII) ve Radicle (RAD) isimli kripto para projelerini platformuna ekliyor. Likidite şartları karşılanırsa, altcoin projelerinde alım satım 1 Eylül Çarşamba yahut sonrasında başlayacak. Borsa mevzuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Platformda kâfi DDX, YFII ve RAD arzı sağlandığında, DDX-USD, DDX-EUR, DDX-USDT, YFII-USD, YFII-USDT, RAD-USD, RAD-EUR, RAD-GBP, RAD-BTC ve RAD-USDT ile süreç yapın. Buyruk defterleri, yalnızca post, yalnızca limit ve tam ticaret olmak üzere üç etapta başlayacak. Herhangi bir noktada yeni buyruk defterlerinden biri sağlıklı ve tertipli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir mühlet tek bir durumda tutabilir yahut Ticaret Kurallarımıza göre ticareti askıya alabiliriz.

Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paraların fiyatı sert yükseldi. DerivaDAO (DDX) fiyatı yüzde 60 arttı. DFI.money (YFII) fiyatı yüzde 35’den fazla arttı. Radicle (RAD) fiyatı yüzde 10’dan fazla arttı.

DerivaDAO (DDX), DFI.money (YFII) ve Radicle (RAD) nedir?

DDX, DerivaDEX borsasında idare, borsada fiyat indirimi ve öteki programlar için kullanılan mahallî tokendir. DDX, sigorta madenciliği programında hisse sahibi olan kullanıcılar tarafından kazanılır. Kullanıcılar, her blokta dağıtılan hisseleriyle orantılı bir DDX hissesi kazanacaklar. Likidite kaynaklı DDX’in yaklaşık %5’i sigorta madenciliği programının bir modülü olarak dağıtılacak. DDX bir bağış toplama aracı yahut bir yatırım fırsatı değildir.

DFI.Money (YFII), toplu likidite sağlama, kaldıraçlı ticaret, otomatik pazarlama yapma ve daha fazlası üzerine eserler oluşturmayı amaçlayan bir DeFi platformudur. DFI.Money (YFII), platformun yardımcı program tokeni YFI’nin basımını 2 ay daha uzatmayı ve haftalık yarıya indirmeyi öneren YIP-8’den sonra bir YFI forkudur.

Radicle, kod işbirliği için merkezi olmayan bir ağdır. Projenin misyonu, inançlı, bağımsız ve özel olarak platformlar yerine açık protokoller üzerine kurulmuş açık kaynak toplulukları için esnek altyapı geliştirmektir. Radicle’ın protokolleri, geliştiricilerin sağlam aracılara güvenmeden kod üzerinde işbirliği yapmalarını sağlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.