Altcoin Haberleri

Bitranium Nedir?

Bitranium Teknoloji, kullanıcılarına web sitesi üzerinden veya telefon uygulaması üzerinden Cloud Mining olarak adlandırdığımız sistem ile dağıtım politikası yapmaktadır. Kripto paralarla ilgilenen pek çok kişi Bitranium ne zaman borsaya girecek sorusuna yanıt arıyor. İşte Bitranium hakkında gelişmeleri yazıyoruz. Bitranium Criptoswaps borsasında mı listelenecek? Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Bitranium nedir?

Bitranium, Blockchain ve DeFi Ekosistemini günlük yaşamda kullanılabilir kılmak için kendi ekibiyle geliştirdiği Blockchaini BitraChain, Coini BitraCoin ve ödeme ağ geçidi BitraPay’i ile çalışmalar yapan bir teknoloji şirketidir.

bitra

Bitranium Criptoswaps borsasında ne zaman listelenecek?

herkesin merak ettiği Bitra’nın ne zaman bir kripto para borsasına gireceği sabırsızlıkla bekleniyordu. Bitranium artık Criptoswaps borsasında listelenmeye başladı. Siz de Bitranium almak istiyorsanız Criptoswaps borsasına kayıt olup hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Bitranium ön satışı var mı?

Evet şu anda Criptoswaps borsasında ön satışa çıkmıştır. Ön satış fırsatlarından yararlanmak için Criptoswaps borsasından alım yapabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.