Altcoin Haberleri

Analist: Bu Altcoinlerden Alacağım!

Tanınan bir kripto stratejisti, üç altcoin için rallinin ufukta olduğunu düşünüyor. Kripto para analisti Pentoshi, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) için yorumlarını paylaştı. Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte detaylar…

Pentoshi, büyük altcoin projeleri için optimist

Anonim kripto analisti Pentoshi, 556.200 Twitter takipçisine Solana’nın bir ralli için hazır olduğuna inandığını söyledi. Pentoshi’nin SOL’da yükselişe inanmasının arkasında, traderların çok düşüşe geçmesi olduğunu söylüyor.  Analist, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Biraz SOL aldım. Dün birtakım karşılıklar almaya çalıştım ve artık genel fikir birliği (bu orjinal gönderiye göre) insanlar 3 ila 5 dolar ortasında satın almayı planlıyor. Yeşil çizginin yüksek mümkünlük olduğunu düşünüyorum. En tabanlarda korkarken yükseklerde coşku yaşanıyor.

Traderın listesindeki bir sonraki token, akıllı kontrat platformu Avalanche (AVAX) oldu. Pentoshi’ye nazaran, AVAX’ın takviye alanının 25 doların üzerinde kalabilmesi, 40 dolarlık maksadına bir ralli mümkünlüğünü artırıyor. Analist, altcoin’in düşük aralıkta kapanış gerçekleştirmesi durumunda yeni uzun durumlar açacağını ve satın alım gerçekleşeceğini belirtiyor. Bir günlük, üç günlük ve bir haftalık yüksek vakit diliminde ticaret üslubum için alınacak

Bugün düşük aralıkta kapanırsa, o vakit yeni uzunlar içinde olacağım ve satın alacağım. Bir günlük, üç günlük ve bir haftalık yüksek vakit diliminde ticaret stilim için alınacak düzeyler sunuyor.

Kripto paralarda sıçrama olabilir

Daha geniş kripto para piyasalarına gelince, Pentoshi, his çok düşüşten çok yükselişe geçtiğinde kripto paranın sıçrama talihinin çok yüksek olduğunu söylüyor.  Lakin kripto stratejisti ayrıyeten traderların bugün var olan altcoin’lerin yüzde 90’ından fazlasının tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini asla tekrar görmeyecekleri konusunda uyarıyor. Pentoshi, yorumlarını sonlandırırken aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Herkes ‘bitti, öldü, sıfırlandı’ demekten yükseliş yolunu bulmak için altcoin döneminin başlangıcını arayacak üzere görünüyor. Bunun yakında gerçekleşmesi için yüzde 50’nin üzerinde bir mümkünlük olduğunu söylerdim.

Uyarı: Kripto paralara yatırım yaparken kendi araştırmalarınıza göre yatırım yapmayı tercih edin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.