Altcoin Haberleri

Analist, Artacak Altcoinler Hakkında Konuştu!

Tanınan Twitter analistlerinden Altcoin Sherpa, önümüzdeki günlerde ralli yapabileceğini düşündüğü 3 altcoin paylaştı: BNB Coin (BNB), Solana (SOL), Fantom (FTM). Kripto para haber olarak sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

Altcoin Sherpa Ethereum rakiplerinde ralli bekliyor

176.000 Twitter takipçili Altcoin Sherpa, Binance’in kripto para BNB’nin şu anda piyasadaki en güçlü altcoin projelerinden biri olduğunu söylüyor. Fiyat kestirimi konusunda analist şu düzeyleri belirliyor:

Bence, 340 dolarlık alanın geri alınmasını beklenebilir. Akabinde 380 dolar, 400 dolar ve gelirse 440 dolardan kâr alın.

BNB Coin, yazım sırasında evvelki 24 saatte yaklaşık %5 düşüşle 313.60 dolardan süreç görüyor. Bitcoin fiyatı 29 bin dolara kadar gerileyen BNB fiyatı da bu ivmeye eşlik etti.

Analist Solana ve Bitcoin ortasındaki kolerasyonu güçlü buluyor

Sherpa’ya nazaran, en güçlü Ethereum rakiplerinden biri olan Solana, Bitcoin (BTC) hayatta kaldığı sürece %53’lük bir çıkar için hazırlanıyor. Analiste nazaran:

Solana’nın burada satın alım için âlâ bir seçim olduğuna inanıyorum. Bu, öncelikle BTC’nin rastgele bir yeni düşüşten evvel 35.000-40.000 dolara gideceği varsayımına dayanmaktadır. SOL NFT’lerden hala yeterli performans gösteriyor. Mevcut düzeylerde, risk/ödül oranı makul görünüyor, bu nedenle 75 doları hedefleyin.

Solana şu anda 45.39 dolardan süreç görüyor. Bu düzey, Altcoin Sherpa’nın 48.64 dolarlık dayanak düzeyinin biraz daha altında.

Öteki bir Ethereum rakibi olan Fantom, analistin radarındaki altcoin

Altcoin Sherpa’ya nazaran FTM, ATH düzeyi 3.48 dolardan değerinin %90’ının üzerine düştükten sonra bir toparlanmaya hazırlanıyor. Analist ülkü konum için şu düzeyleri belirliyor:

Şu anda direncini test ediyor, fakat çok daha fazlasını boşaltmadan evvel bu sıkışma daha da devam ederse şok olmazdım. 0,47 dolarda long ve 0,60 dolarda short durum makul bir strateji üzere görünüyor.

Uyarı: Kripto paralara yatırım yaparken kendi araştırmalarınıza göre yatırım yapmayı tercih edin!

Kripto para haber olarak sizler için dünyada meydana gelen en güncel kripto para haberlerini siz değerli okurlarımız için derliyoruz. Siz de bunun gibi birçok habere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarınızdan takip etmeyi unutmayın.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.